شنژن Yaorong فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین

محصول با کیفیت بالا و خدمات حرفه ای که تامین کننده اصلی در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چراغهای خطی چراغهای اقتصادی و بادوام هستند
- Jun 09, 2017 -

چراغ خطی LED مقرون به صرفه، مقرون به صرفه و با دوام

چراغ خطی خطی چراغ خطی استفاده می شود برای کنترل شیء خطی از تنظیم کننده، که باعث می شود وضعیت سیستم و متغیرهای کنترل در فرایند کنترل از یک زمان معین شده به حداقل، LED خطی خلیجی نور همچنین به عنوان خطی بهینه خطی شناخته شده است. قانون بازخورد رگولاتور خطی نیز خطی است.

خطی رگولاتور خطی نور LED را می توان به تنظیم کننده زمان محدود و تنظیم کننده زمان نامحدود دو دسته تقسیم کرد.

پارامترهای فنی پارامترهای فنی خطی نور LED:

ویژگی های رهبری نور LED:

منبع نور: CREE ایالات متحده، چراغ ال ای دی پرتو روشنایی وارد شده؛

تعداد ستاره های LED: 64 (48 RGB + 16 سفید)؛

اندازه لامپ 40mm (عرض) X25mm (بالا) X1000mm (طولانی)؛

کنترل تعداد پاراگراف ها 8 / متر؛

منبع نور LED: 3535 SMD LED

حداکثر مصرف انرژی لامپ: 15 وات؛

دمای لامپ: -20 درجه تا 55 درجه؛

ولتاژ کارکرد لامپ: DC24V؛

A. لامپ با قدرت کم CREE RGB + W patch LED منبع نور، هر متر را می توان به هشت کنترل کامل رنگ نقطه مستقل تقسیم شده است.

ب. داخلی لامپ با ژل سیلیکا حرارتی، LED Linear High Bay Light پر شده است که می تواند به عنوان یک تخلیه حرارتی ضد آب و خوب عمل کند. کلاس حفاظت IP66 است.

C. لامپ با ترمینال فلزی یکپارچه شده است. بسیار خوب است که منبع برق و خط سیگنال را پنهان کنید. این اثر بصری روز بعد از اجرای پروژه تضمین می شود. طول لامپ با وضعیت واقعی ساختار فولاد ترکیب شده است. نیازهای نور شب را برآورده کنید.

D. لامپ اندازه کوچک، پنهان، ساخت و ساز آسان، مناسب برای جاسازی شده در شیار دیوار پرده، LED خطی بالا خلیج نور می تواند با دیوار پرده یکپارچه شده است.

LED خطی اشاره به تنظیم کننده خطی برای دستیابی به کنترل جریان فعلی LED است. همانطور که از اسم پیشنهاد می شود، اصل اصلی این است که استفاده از سوئیچ برای بزرگنمایی فاصله برای تعادل ولتاژ ورودی به کنترل کننده رگولاتور کنونی (کنترل سوئیچ سنتی حالت کنترل سوئیچ) باشد، تقریبا شبیه LDO است. فناوری رهبری خطی LED، نسل جدیدی از فناوری قدرت است، بدون سوئیچینگ با فرکانس بالا، به طوری که به طور طبیعی هیچ EMC نگرانی نیست؛ و می تواند ترانسفورماتور و دیگر اجزای مغناطیسی را ذخیره کند، چراغ خطی بالا خلیج نور برخی از برنامه های کاربردی همچنین می توانید خازن الکترولیتی را ذخیره کنید، برای رسیدن به PF بالا، THD کم. مصرف برق را در نظر بگیرید، و در حال حاضر مشکل اصلی IC است که چگونه برای دستیابی به یک ولتاژ ورودی گسترده تر و برای دستیابی به کارایی بالا.